5 דרכים להרוויח כסף מהבית

5 דרכים להרוויח כסף מהבית

{א}חד הדברים הראשונים שלמדתי בחיים, זה שאין דבר כזה כסף קל. וכסף לא גדל על העצים, וכל מי שאומר לכם אחרת משקר. אבל זה לא אומר, שאי אפשר לעבוד מהבית, ולהרוויח כמה פרוטות בדרך. ישנם כל מיני אתרים, המציעים כל מיני סוגי עבודות, שיכולות להתאים לאנשים שונים. באופן כללי אני ממליץ לבדוק עוד אפשריות, חוץ מהמקורות המוצעים בבלוג ואם תמצאו משהו טוב, אל תשכחו לשתף. אז מתחילים….

עבודת תרגום

במידה והאנגלית שלכם ברמה טובה ואתם יכולים לתרגם מסמכים שונים מאנגלית לעברית, העבודה הזאת בשבילכם:

עבודת התרגום היא לא עבודה קלה, אבל אפשר להרוויח בה כסף לא רע במידה ומתמידים. האתר הזה נראה לי כמו מקום נחמד להתחיל בו. האתר מציע עד 100$ לתרגום מסמכים ו35$ לתרגום מיילים. נשמע לא רע. בהחלט שווה בדיקה.

translator

למכור תמונות שצילמתי בפלאפון

גם כאן מדובר בעבודה מאתגרת שלא בכרח מתאימה לכל אחד, אבל במידה ואתם אוהבים לצלם כל מה שזז  (ולא זז) בפלאפון, או מציירים כל מיני דברים בזמנכם הפנוי, למה שלא תעשו מזה קצת כסף?. מסתבר שישנם אנשים שישמחו לשלם בשביל הצילומים והציורים שלכם.

לחץ כאן כדי לעבור לאתר

 

עבודה בסקרים מהבית

סקרים, סקרים. למי לא יצא לפחות פעם אחת לקבל שיחה לא ברורה ממשהו לא מוכר, שמבקש כמה דקות מזמך. לא תמיד זה עובד. אנשים פשוט לא אוהבים ששואלים אותם שאלות לא צפויות בזמן לא מתאים. אבל יש אנשים שממש טובים בזה. כאלה שקשה לך להגיד להם לא בטלפון, למרות שאתה לא מכיר אותם בכלל. משהוא בקול שלהם ובאדיבות שלהם, משאיר אותך על הקו מספיק זמן, כדי שלא תוכל להגיד להם לא. אם אתה אחד מהאנשים הללו, או שסתם בא לך לנסות את מזלך בסקרים נסה את האתר הבא

surveys

עבודה בכתיבת מאמרים

אם אתם טובים בלכתוב מאמרים, סיפורים, כתבות ואתם חושבים שאתם יכולים לעשות מזה כסף נסו את האתר הבא. תזכרו שלא כל אחד מתאים לעבודה זאת ורק כאלה שבאמת טובים, יכולים להרוויח כסף. מסתבר שישנם אנשים שמוכנים לשלם כסף, על מנת שתעדכנו בשבילם את הבלוג, או תעשו דברים אחרים שקשורים לכתיבה.

realwriting

ואחרון חביב…

עבודה בעדכון סטטוסים ברשתות חברתיות

זה אחד החביבים עלי. אם אתם כל היום גולשים ברשתות חברתיות, כמו פייסבוק וטייטר למה שלא תעשו מזה קצת כסף. האתר הבא מציע לכל אוהבי הפייסבוק, לעדכן סטטוסים ולקבל כסף. איך זה הגיוני אתם שואלים?, פשוט מאוד. עולם הפרסום של היום מושפע מאוד מהרשותות החברתיות, מה שגורם לזה שאם אתה לא שם, אתה לא קיים. לכן חברות מוכנות לשלם כסף, לאנשים פרטים, על מנת שיעדכנו את הסטטוסים שלהם בתמורה לתשלום.

זהו להיום. מקווה שלמדתם משהו חדש. תזכרו שכל עבודה היא עבודה לכל דבר. גם אם היא נעשת בבית, צריך להשקיע זמן ומאמץ כדי לראות תוצאות. אל תחפשו נוסחאות קסם כדי לעשות כסף קל, כי אין דבר כזה. קחו את הזמן, תלמדו, תבינו ורק ככה, תוכלו להתקדם ולהרויח כסף.

comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.